www.SzambaBetonowePoznan.pl

SZAMBA BETONOWE POZNAŃ

SZAMBA BETONOWE POZNAŃ I OKOLICE - 668 536 835


Zajmując się od wielu lat produkcją i udoskonalaniem szamb betonowych i innego rodzaju zbiorników betonowych, staramy się przede wszystkim jak najbardziej sprostać oczekiwaniom i potrzebom naszych klientów. Z tego powodu w naszej ofercie znajdziecie Państwo wysokiej jakości szczelne zbiorniki betonowe na szambo, które posiadają atesty Państwowego Zakładu Higieny oraz Instytutu Technologii Budowlanej. Proponujemy Państwu zbiorniki wykonane ze specjalnej, niezwykle trwałej i gwarantującej szczelność mieszanki betonu. Zbiorniki te dostępne są w różnych pojemnościach oraz wyposażone są w łatwą w obsłudze pokrywę.

Pragnąc jeszcze bardziej pomóc Państwu w obsłudze naszych zbiorników betonowych na przydomowe szambo lub na deszczówkę, postanowiliśmy zaproponować Państwu także niezwykle funkcjonalne urządzenie, które służyć ma monitorowaniu stanu cieczy w zbiornikach.

    Monitorowanie zbiorników z cieczami Poznań i okolice   Monitorowanie zbiorników z cieczami Poznań i okolice   Monitorowanie zbiorników z cieczami Poznań i okolice

Oferowane przez nas urządzenie Alert GM-S, posada wiele zalet, wśród których warto zwrócić uwagę na:

  • możliwość zamontowania w nowych i starych, również już wykorzystywanych od jakiegoś czasu, zbiornikach;
  • łatwą obsługę urządzenia;
  • możliwość wykorzystania urządzenia do sterowania innymi urządzeniami i systemami.

Urządzenie Alert GM-S najłatwiej jest zamontować podczas montowania całego zbiornika na szambo. W związku z tym polecamy jego zakup od razu podczas zakupu przydomowego szamba betonowego. Urządzenie to jednak z pewnością sprawdzi się w każdym gospodarstwie domowym, dlatego wszystkich zachęcamy do kontaktu w celu poznania szczegółów dotyczących urządzenia Alert GM-S.