www.SzambaBetonowePoznan.pl

SZAMBA BETONOWE POZNAŃ

SZAMBA BETONOWE POZNAŃ I OKOLICE - 668 536 835


Nasza firma od wielu lat proponuje klientom w pełni funkcjonalne, stuprocentowo szczelne i ekologiczne przydomowe szamba betonowe. Dokładamy wszelkich starań, by w Państwa ręce trafiły produkty najwyższej jakości, które zagwarantują zarówno państwu jak i wszystkim domownikom komfort i bezpieczeństwo. Wysoka jakość naszych produktów została doceniona między innymi przez Państwowy Zakład Higieny oraz Instytut Technologii Budowlanej. Te dwie instytucje wydały atesty, które potwierdzają fakt, że korzystanie z szamb betonowych proponowanych przez naszą firmę jest w pełni bezpieczne.

Oczywiście stworzenie tak wysokiej klasy betonowych zbiorników, które charakteryzują się wysoką szczelnością oraz odpornością na zarówno mechaniczne jak i wywołane przez czynniki naturalne uszkodzenia, jest możliwe dzięki zastosowaniu odpowiedniej mieszanki betonu. Jej skład sprawia, że szamba betonowe, które Państwu oferujemy tak bardzo wyróżniają się na tle innych tego typu produktów dostępnych w naszym kraju.

    Montaż szamb betonowych Poznań i okolice   Montaż szamb betonowych Poznań i okolice   Montaż szamb betonowych Poznań i okolice

Wieloletnie doświadczenie sprawiło też, że obok możliwości zakupu tak wysokiej klasy zbiorników betonowych, chcemy zaproponować Państwu również ich transport oraz montaż. Dzięki skorzystaniu z tej możliwości zyskują Państwo gwarancję, że: 

  • zbiorniki betonowe na szambo zostaną przetransportowane z największą ostrożnością; 
  • znacznie zmniejszy się ryzyko uszkodzenia zbiornika podczas transportu i w trakcie montażu
  • zbiornik na przydomowe szambo zostanie właściwie zamontowany, co sprawi, że będzie prawidłowo funkcjonował i zostanie zminimalizowane ryzyko jakiegokolwiek wycieku.